Zapal świecę w Sanktuarium

W sanktuariach w całej Polsce palą się tysiące świec wotywnych, zapalonych przez wiernych i pielgrzymów. Ich płomyki, wznoszące się ku górze, oznaczają prośby i podziękowania kierowane do kochającego Boga. Zapalamy świece jako wotum, które jest wyrazem naszej ufności i gorącej modlitwy. 

Palące się świece są też jakby przedłużeniem naszej osobistej modlitwy – kiedy opuszczamy Sanktuarium, by wrócić do domu i naszych codziennych zajęć, zapalona przez nas świeca pozostaje w nim jeszcze przez długi czas, jako symbol naszej wiary, czuwania i nieustannego trwania w Bożej Obecności. 

Nie każdy ma jednak możliwość osobistego nawiedzenia danego sanktuarium. Szczególnie teraz, w czasie pandemii, pielgrzymowanie do miejsc kultu jest utrudnione, a dla wielu osób, zwłaszcza starszych, stało się wręcz niemożliwe. Nie zawsze też możemy pozwolić sobie na to, by być tak często w danym Sanktuarium, jak byśmy tego chcieli. 

   

Z myślą o osobach, które pragną zapalić świecę wotywną w danym Sanktuarium, a nie mogą tego zrobić osobiście, postanowiliśmy uruchomić platformę „Zapal Świecę Wotywną St. Killians w Sanktuarium”. Platforma daje możliwość zapalenia świecy wotywnej w wybranych polskich Sanktuariach, które korzystają z Systemu Świec Wotywnych St. Killians.   

Pracownicy St. Killians regularnie odwiedzają Sanktuaria, w których funkcjonuje System St. Killians. Przy tej okazji będą mogli zapalić świece wotywne w Państwa intencjach, złożyć ofiarę oraz – jeżeli wyrażą Państwo takie pragnienie – wrzucić Państwa prośby i podziękowania do sanktuaryjnej skrzynki z intencjami. 

Szczegółowe informacje znajdują się w opisie poszczególnych produktów w dziale „Zapal świecę w Sanktuarium”. Zapraszamy! 

Aktywne filtry