Święci i błogosławieni

W kategorii „Święci i błogosławieni” prezentujemy Państwu artykuły liturgiczne i religijne, na których występują motywy związane z osobami Świętych i Błogosławionych Kościoła Katolickiego. 

Produkty te, jak np. świece ołtarzowe czy ornaty, będą szczególnie przydatne w Sanktuariach i kościołach noszących imię danego Świętego czy Błogosławionego, ale mogą też posłużyć do dekoracji bocznych ołtarzy i kaplic poświęconych danemu Świętemu w kościołach pod innym wezwaniem, do odprawiania mszy wotywnych czy wreszcie dla wiernych jako dar wotywny/dar ołtarza.

   

Szczególnie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na świeczniki ofiarne, które można umieścić przy figurze / wizerunku Świętego, dając wiernym możliwość wyrażenia modlitwy także przez zapalenie świecy ku czci Świętego. System St. Killians, jaki oferujemy, korzysta ze specjalnych bezsadzowych świec, nie ma więc obawy o zniszczenie figury / obrazu.  

   

Oferujemy także personalizowane pamiątki w formie ikon dla sanktuariów i kościołów pielgrzymkowych, z możliwością umieszczenia dowolnego wizerunku świętego / błogosławionego. 

   

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą.

Aktywne filtry