Świece personalizowane

Oferujemy personalizowane parafialne znicze i świece procesyjne. Można je stosować podczas nabożeństw związanych z symboliką światła, np. na procesjach fatimskich czy różańcowych. Parafialne znicze i świece pasują do oferowanego przez nas świecznika zewnętrznego. Znicze mogą być wykorzystywane również jako znicze pamiątkowe.

Na zniczach i lampionach do świec można umieścić dowolny wizerunek związany z daną Parafią, a w przypadku lampionów również tekst modlitwy. Dzięki personalizacji znicze i świece zyskują unikalny charakter – stają się produktem parafialnym, wyjątkowym, spotykanym tylko w danej parafii czy kościele. Nasze dotychczasowe doświadczenie pokazuje, że personalizowane produkty cieszą się dużą popularnością wśród parafian, którzy wolą zakupić własny parafialny produkt o indywidualnym charakterze niż produkt z taśmy.

Chcemy dać każdej Parafii możliwość posiadania personalizowanych zniczy i świec. Nie trzeba zamawiać kilkuset czy kilku tysięcy sztuk, by móc sobie pozwolić na personalizację, jak się to spotyka u innych oferentów - u nas zamówienia zaczynają się już od 40 sztuk w przypadku zniczy i 50 sztuk w przypadku świec. Dzięki temu każda Parafia może sobie pozwolić na posiadanie wyjątkowego, indywidualnego produktu.

Dla każdej Parafii przygotowujemy graficzny projekt personalizacji, zgodnie z życzeniami i sugestiami, a następnie przedstawiamy do zatwierdzenia – wszystko w cenie produktu. Możemy również wykonać zdjęcia potrzebne do przygotowania personalizacji - nie pobieramy za to dodatkowych opłat, działamy na terenie całej Polski.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą.

Aktywne filtry