Domowe świeczniki ofiarne

Domowe Świeczniki Ofiarne St. Killians zostały zaprojektowane jako element wyposażenia domowych ołtarzyków, by umożliwić bezpieczne palenie świec wotywnych w domu podczas rodzinnej i prywatnej modlitwy. 

Podobnie jak w kościele modlimy się i zapalamy świecę wotywną, ofiarując dobremu Bogu nasze intencje, taki sam gest możemy wykonać podczas modlitwy w domu. 

Gest ten nabiera szczególnego znaczenia w czasach, gdy pielgrzymowanie do miejsc kultu czy nawet uczestnictwo we Mszy świętej we własnym kościele parafialnym jest utrudnione ze względu na pandemię, a dla wielu osób, zwłaszcza starszych, stało się wręcz niemożliwe. 

Projektując Domowy Świecznik Ofiarny St. Killians, chcieliśmy dać każdej osobie możliwość, by w swoim domu, przy domowym ołtarzyku, mogła zapalić taką samą świecę wotywną, jaką zapalają pielgrzymi na Jasnej Górze, w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach oraz w innych miejscach kultu w Polsce i na całym świecie, i w ten sposób, w geście zapalenia świecy i poprzez modlitwę, mogła połączyć się duchowo z miejscem, do którego nie może pielgrzymować fizycznie.

W naszej ofercie do wyboru jest kilka rodzajów domowych świeczników oraz pakiety uzupełniających świec. Zapraszamy.

Aktywne filtry