Zwijarki do dywanów i chodników

zwijarka do dywanów

W wielu kościołach podczas ważnych uroczystości i ślubów rozwija się w głównej nawie elegancki chodnik, by podkreślić doniosły charakter wydarzenia. Po zakończeniu uroczystości chodnik jest zwijany i chowany. 

Czynność ta z reguły jest wykonywana ręcznie i wymaga ogromnego nakładu sił fizycznych, ponieważ długie chodniki kościelne są zazwyczaj bardzo ciężkie, mogą ważyć nawet 40 kg. Udźwignięcie i przeniesienie takiego chodnika przysparza wiele trudności. A zdarza się, że w tzw. sezonie ślubnym chodnik rozwija się co tydzień. 

Oferowane przez nas zwijarki do dywanów i chodników stanowią rozwiązanie tej sytuacji. Jest to produkt unikalny – zwijarki zostały zaprojektowane specjalnie dla kościołów. W porównaniu ze specjalistycznymi zwijarkami np. do wykładzin halowych mają o wiele prostszą konstrukcję, przez co są łatwiejsze w obsłudze, a także dużo tańsze. 

Zwijarki umożliwiają wygodne rozwijanie i zwijanie długich chodników/dywanów, bezproblemowe przewożenie i przechowywanie. Urządzenia są produkowane w Polsce, przez firmę specjalizującą się w projektowaniu i wykonawstwie konstrukcji stalowych oraz maszyn specjalnego przeznaczenia dla przemysłu.

Urządzenia mogą być personalizowane – dostosowane do potrzeb danego kościoła. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. 

Aktywne filtry