Ołtarze na Boże Ciało

Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa, potocznie określana nazwą Boże Ciało, jest obchodzona dla uczczenia Jezusa Chrystusa obecnego w Najświętszym Sakramencie. Zewnętrzną formę obchodów tej uroczystości stanowi tradycyjna procesja do czterech ołtarzy, w czasie której kapłan niesie monstrancję z Najświętszym Sakramentem. Procesja zatrzymuje się przy czterech ołtarzach, przy których odczytywana jest Ewangelia dotycząca Eucharystii i udzielane jest błogosławieństwo eucharystyczne.

W naszym sklepie oferujemy gotowe, kompletne Ołtarze na Boże Ciało. Ołtarz ma formę tryptyku – dekoracje w formie banerów są naciągnięte na stelaż z rurek. Montaż ołtarza zajmuje około 30 minut. Konstrukcja nośna ołtarza jest stabilna dzięki zastosowaniu zasady przeciwwagi, a jednocześnie lekka i wytrzymała (stelaż stanowią chromowane rurki połączone specjalnymi złączkami). 

Dekoracje na banerach mają grafikę i napisy związane z tematyką procesji Bożego Ciała. Napisy mogą być personalizowane według życzeń Klienta. Dekoracje są odporne na działanie czynników atmosferycznych, mogą być używane wielokrotnie i przez wiele lat zachowują trwałość i głębię kolorów. Do ich produkcji używamy materiałów najwyższej klasy. 

Po złożeniu ołtarz ma kompaktową formę, co pozwala na wygodne przechowywanie i przewożenie. 

W sklepie oferujemy 14 różnych wzorów ołtarzy do wyboru. Zapraszamy do zakupów i zapoznania się z pełną ofertą działu. 

Aktywne filtry