Zwijarka do dywanów i chodników dla kościołów
Zwijarka odpowiednia dla:
- wszystkich szerokości chodników kościelnych (maks. do 180 cm)
Konstrukcja zwijarki:
- stalowa rama z czterema kółkami (dwa mają hamulce)
- rura prowadząca z talerzami (z przodu urządzenia)
- zdejmowalna rura nawojowa (w górnej części)
- koło do nawijania
Wysokość:
- całkowita ok. 1,00 – 1,20 m
- rura nawojowa jest na wysokości 60-70 cm
Waga urządzenia: ok. 20 kg
Parametry urządzenia mogą być dostosowane do potrzeb danego kościoła
Polski producent
Produkt na zamówienie
Termin realizacji: 30-40 dni roboczych
Oferowane przez nas zwijarki do dywanów i chodników są produktem unikalnym – zostały zaprojektowane specjalnie dla kościołów. W porównaniu ze specjalistycznymi zwijarkami np. do wykładzin halowych mają o wiele prostszą konstrukcję, są łatwiejsze w obsłudze, a przede wszystkim dużo tańsze.
Jak działa zwijarka?
Zwijarka jest bardzo łatwa w obsłudze i maksymalnie upraszcza czynność zwijania i rozwijania chodników i dywanów, umożliwia też ich bezproblemowe przewożenie i przechowywanie.
Zwijarka jest zbudowana ze stalowej ramy, na której są osadzone: rura prowadząca z talerzami (z przodu urządzenia), rura nawojowa (w górnej części) oraz koło do nawijania. Rura prowadząca posiada dwa talerze, których funkcją jest prawidłowe układanie chodnika na rurze nawojowej. Rozstaw talerzy można regulować, dopasowując go do szerokości zwijanego chodnika. Zwijarka jest wyposażona w cztery kółka, dzięki którym może się przemieszczać; dwa z nich mają hamulce.
Obracając kołem do nawijania, sprawiamy, że zwijarka przesuwa się do przodu, a chodnik jest nawijany na górną rurę. Przednia rura ukierunkowuje chodnik, a talerze powodują równe układanie jego kolejnych warstw. Chodnik po zwinięciu można przechowywać na zwijarce lub można go zdjąć (razem z rurą nawojową).
Zwijarki z naszej oferty to produkt sprawdzony - są używane w kościołach w różnych regionach Polski (np. Poznań, Warszawa, Kielce). Zwijarki są projektowane i wykonywane przez polską firmę specjalizującą się w konstrukcjach stalowych oraz maszynach specjalnego przeznaczenia dla przemysłu.
Zobacz także